Grafik zajęć

Grafik prowadzonych zajęć - zapisz się na zajęcia!!!

Uwaga!!! Grafik na Wakacje dostępny będzie wkrótce 🙂 – SZCZEGÓŁY ODNOŚNIE TERMINÓW ROZPOCZĘCIA KURSÓW TELEFONICZNIE -514824360. Działamy w dwóch lokalizacjach w Studio w Wieliczce i na Sali Gimnastycznej przy ul. Zamoyskiego 100 w Krakowie. Poniżej znajdziecie Państwo grafiki naszych zajęć w tych lokalizacjach 🙂 

Studio Tańca – Roztańczeni przy ul. Kościuszki 36a w Wieliczce

poniedziałek

Lekcje indywidualne

16:00 - 16:30

Lekcje indywidualne

poniedziałek 16:00 - 16:30
Lekcje indywidualne
Prowadzący: Agata / Tomek

W celu zapisania się na lekcje indywidualne,
prosimy o kontakt telefoniczny 505 135 657

Mix Dance

16:30 - 17:15

Mix Dance

poniedziałek 16:30 - 17:15
Mix Taneczny
Grupa: dzieci 3 - 4 lata
Prowadzący: Ania / Oliwka

Zajęcia Ogólnotaneczne dla Dzieci

Zapisy Ruszyły

Taniec Nowoczesny P1

17:15 - 18:15

Taniec Nowoczesny P1

poniedziałek 17:15 - 18:15
Taniec Nowoczesny P1
Grupa: Podstawowa
Prowadzący: Ania

Zapisy Ruszyły!!!

Taniec Nowoczesny P2

18:15 - 19:45

Taniec Nowoczesny P2

poniedziałek 18:15 - 19:45
Taniec Nowoczesny P2

Grupa: Dzieci Starsze i te które już kiedyś tańczyły 
Prowadzący: Ania
Zajęcia taneczne dla dzieci

Zapisy Trwają!!!

Taniec Nowoczesny - OPEN

19:45 - 20:45

Taniec Nowoczesny - OPEN

poniedziałek 19:45 - 20:45
Zajęcia Taneczne
Grupa: dorośli OPEN
Prowadzący: Ania


Zapisy Ruszyły!!!
wtorek

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa - dzieci 7+

17:30 - 18:30

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa - dzieci 7+

wtorek 17:30 - 18:30
Taniec Towarzyski dla Dzieci Grupa Sportowa
Grupa: dzieci 7+ lat
Prowadzący: Agata / Tomek

Zapisy Ruszyły!!!

Lady Solo

18:30 - 19:30

Lady Solo

wtorek 18:30 - 19:30
Lady Solo
Grupa: dorośli OPEN
Prowadzący: Monika / Tomek


Zapisy Ruszyły!!!

Taniec Towarzyski - Grupa Zaawansowana

19:30 - 20:45

Taniec Towarzyski - Grupa Zaawansowana

wtorek 19:30 - 20:45
Taniec Towarzyski 
Poziom: Zaawansowany
Prowadzący: Agata / Tomek

Taniec Użytkowy P0

20:45 - 21:45

Taniec Użytkowy P0

wtorek 20:45 - 21:45
Taniec Użytkowy
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Oliwia / Tomek

Zapisy ruszyły 🙂
środa

Mix Dance

16:30 - 17:15

Mix Dance

środa 16:30 - 17:15
Mix Taneczny
Grupa: dzieci 3 - 4 lata
Prowadzący: Ania / Oliwka

Zajęcia Ogólnotaneczne dla Dzieci

Zapisy Ruszyły

KidsDance 5 - 7 lat

17:15 - 18:15

KidsDance 5 - 7 lat

środa 17:15 - 18:15
Zajęcia Ogólno - taneczne z Elementami Tańca Towarzyskiego

Grupa: dzieci 5 - 7lat
Prowadzący: Lena

Zajęcia taneczne dla dzieci
Zapisy Ruszyły!!!

Taniec Nowoczesny - Hip Hop

18:15 - 19:15

Taniec Nowoczesny - Hip Hop

środa 18:15 - 19:15
Taniec Współczesny

Grupa: dzieci 8 - 12 lat
Prowadzący: Ania

Zajęcia taneczne dla dzieci

Zapisy Ruszyły!!!

ZUMBA

19:15 - 20:15

ZUMBA

środa 19:15 - 20:15
Zajęcia Taneczne Fitness
Grupa: dorośli OPEN
Prowadzący: Justyna


Zapisy Ruszyły!!!

Ritmo do Brazil

20:15 - 21:15

Ritmo do Brazil

środa 20:15 - 21:15
Taneczne Zajęcia Fitness do najgorętszych brazylijskich rytmów
Grupa: dorośli OPEN
Prowadzący: Justyna 


Zapisy Ruszyły!!!
czwartek

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa - dzieci 7+

17:30 - 18:30

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa - dzieci 7+

czwartek 17:30 - 18:30
Taniec Towarzyski dla Dzieci Grupa Sportowa
Grupa: dzieci 7+ lat
Prowadzący: Agata / Tomek

Zapisy Ruszyły!!!

Taniec Użytkowy P0

18:30 - 19:30

Taniec Użytkowy P0

czwartek 18:30 - 19:30
Taniec Użytkowy
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Oliwia / Tomek

Zapisy ruszyły 🙂

Taniec Użytkowy P2

19:30 - 20:30

Taniec Użytkowy P2

czwartek 19:30 - 20:30
Taniec Użytkowy i Towarzyski
Grupa: dorośli poziom podstawowy+
Prowadzący: Agata / Tomek


Grupa Wystartowała w Lipcu

Taniec Użytkowy P1

20:30 - 21:30

Taniec Użytkowy  P1

czwartek 20:30 - 21:30
Taniec Użytkowy I Towarzyski 
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Tomek

Zajęcia Wystartowały!
piątek

Tabata

18:00 - 19:00

Tabata

piątek 18:00 - 19:00
Zajęcia Fitness
Grupa: dorośli OPEN
Prowadzący: Kuba


Zapisy Ruszyły!!!

Taniec Użytkowy P0

19:00 - 20:00

Taniec Użytkowy P0

piątek 19:00 - 20:00
Taniec Użytkowy
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Oliwia / Tomek

Zapisy ruszyły 🙂
sobota

Lekcje indywidualne

16:00 - 22:00

Lekcje indywidualne

sobota 16:00 - 22:00
Lekcje indywidualne
Prowadzący: Agata / Tomek

W celu zapisania się na lekcje indywidualne,
prosimy o kontakt telefoniczny 505 135 657
niedziela

Taniec Użytkowy P0

17:00 - 18:00

Taniec Użytkowy P0

niedziela 17:00 - 18:00
Taniec Użytkowy
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Oliwia / Tomek

Zapisy ruszyły 🙂

Taniec Użytkowy P0

18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy P0

niedziela 18:00 - 19:00
Taniec Użytkowy
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Oliwia / Tomek

Zapisy ruszyły 🙂

Taniec Użytkowy P0

19:00 - 20:00

Taniec Użytkowy P0

niedziela 19:00 - 20:00
Taniec Użytkowy
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Oliwia / Tomek

Zapisy ruszyły 🙂

Sala Gimnastyczna przy ul. Zamoyskiego 100 (Rondo Matecznego) w Krakowie

poniedziałek

Studenckie Roztańczanie

18:00 - 19:30

Studenckie Roztańczanie

poniedziałek 18:00 - 19:30
Prowadzący: Agata / Tomek
Grupa Startuje w Październiku

Taniec Użytkowy P1

19:30 - 20:30

Taniec Użytkowy  P1

poniedziałek 19:30 - 20:30
Taniec Użytkowy I Towarzyski 
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Tomek

Zajęcia Wystartowały!

Studenckie Roztańczanie

20:30 - 22:00

Studenckie Roztańczanie

poniedziałek 20:30 - 22:00
Prowadzący: Agata / Tomek
Grupa Startuje w Październiku
środa

Taniec Użytkowy P0

17:30 - 18:30

Taniec Użytkowy P0

środa 17:30 - 18:30
Taniec Użytkowy
Grupa: dorośli podstawowa
Prowadzący: Agata / Oliwia / Tomek

Zapisy ruszyły 🙂

Studenckie Roztańczanie

18:30 - 20:00

Studenckie Roztańczanie

środa 18:30 - 20:00
Prowadzący: Agata / Tomek
Grupa Startuje w Październiku

Studenckie Roztańczanie

20:00 - 21:30

Studenckie Roztańczanie

środa 20:00 - 21:30
Prowadzący: Agata / Tomek
Grupa Startuje w Październiku
piątek

Practise

19:00 - 20:30

Practise

piątek 19:00 - 20:30
Practise
Sala na Trening
Agata / Tomek / Monika
Close Menu