Grafik

Sala 1 – Wieliczka ul. Kościuszki 36a

poniedziałek

KidsDance

17:00 - 18:00

KidsDance

poniedziałek 17:00 - 18:00

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa

18:00 - 19:30

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa

poniedziałek 18:00 - 19:30

Joga - Firma Zewnętrzna

19:30 - 20:30

Joga - Firma Zewnętrzna

poniedziałek 19:30 - 20:30
wtorek

MixDance

17:00 - 17:45

MixDance

wtorek 17:00 - 17:45

Lady Solo - OPEN

18:00 - 19:00

Lady Solo - OPEN

wtorek 18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy - P0

19:00 - 20:00

Taniec Użytkowy - P0

wtorek 19:00 - 20:00

Taniec Towarzyski P3

20:00 - 21:15

Taniec Towarzyski P3

wtorek 20:00 - 21:15
środa

Taniec Nowoczesny

17:15 - 18:15

Taniec Nowoczesny

środa 17:15 - 18:15

Taniec Nowoczesny - Grupa Pokazowa I

18:15 - 19:15

Taniec Nowoczesny - Grupa Pokazowa I

środa 18:15 - 19:15

Taniec Użytkowy - P1

19:30 - 20:30

Taniec Użytkowy - P1

środa 19:30 - 20:30

Taniec Użytkowy - P0

20:30 - 21:30

Taniec Użytkowy - P0

środa 20:30 - 21:30
czwartek

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa

17:30 - 19:00

Taniec Towarzyski - Grupa Sportowa

czwartek 17:30 - 19:00

Taniec Użytkowy - P0

19:00 - 20:00

Taniec Użytkowy - P0

czwartek 19:00 - 20:00

Taniec Użytkowy - P0

20:00 - 21:00

Taniec Użytkowy - P0

czwartek 20:00 - 21:00
piątek

Practise - OPEN

18:00 - 19:30

Practise - OPEN

piątek 18:00 - 19:30

Taniec Użytkowy - P0

19:30 - 20:30

Taniec Użytkowy - P0

piątek 19:30 - 20:30
niedziela

Taniec Użytkowy - P0

16:00 - 17:00

Taniec Użytkowy - P0

niedziela 16:00 - 17:00

Taniec Użytkowy - P0

17:00 - 18:00

Taniec Użytkowy - P0

niedziela 17:00 - 18:00

Taniec Użytkowy - P1

18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy - P1

niedziela 18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy - P3

19:00 - 20:00

Taniec Użytkowy - P3

niedziela 19:00 - 20:00

Sala 2 – Wieliczka ul. Krakowska 9

poniedziałek

Taniec Nowoczesny

17:00 - 18:00

Taniec Nowoczesny

poniedziałek 17:00 - 18:00

Taniec Nowoczesny - Grupa Pokazowa I

18:00 - 19:00

Taniec Nowoczesny - Grupa Pokazowa I

poniedziałek 18:00 - 19:00

Taniec Nowoczesny - Grupa Pokazowa II

19:00 - 20:30

Taniec Nowoczesny - Grupa Pokazowa II

poniedziałek 19:00 - 20:30
wtorek

KidsDance

17:30 - 18:30

KidsDance

wtorek 17:30 - 18:30

Taniec Nowoczesny

18:30 - 19:30

Taniec Nowoczesny

wtorek 18:30 - 19:30
środa

KidsDance

17:15 - 18:15

KidsDance

środa 17:15 - 18:15
czwartek

KidsDance

17:15 - 18:15

KidsDance

czwartek 17:15 - 18:15

Zdrowy Kręgosłup - OPEN

18:30 - 19:30

Zdrowy Kręgosłup - OPEN

czwartek 18:30 - 19:30

Latino Mix - OPEN

19:30 - 20:30

Latino Mix - OPEN

czwartek 19:30 - 20:30
piątek
niedziela

Taniec Użytkowy - P0

17:30 - 18:30

Taniec Użytkowy - P0

niedziela 17:30 - 18:30
poniedziałek

Taniec Użytkowy - P0

18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy - P0

poniedziałek 18:00 - 19:00

Taniec Towarzyski i Użytkowy - P0

19:00 - 20:15

Taniec Towarzyski i Użytkowy - P0

poniedziałek 19:00 - 20:15

Grupa Sportowa

20:30 - 22:00

Grupa Sportowa

poniedziałek 20:30 - 22:00
środa

Taniec Użytkowy - P3

18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy - P3

środa 18:00 - 19:00

Taniec Towarzyski i Użytkowy - P2

19:00 - 20:15

Taniec Towarzyski i Użytkowy - P2

środa 19:00 - 20:15

Grupa Sportowa

20:30 - 22:00

Grupa Sportowa

środa 20:30 - 22:00
piątek

Practise - OPEN

18:00 - 19:30

Practise - OPEN

piątek 18:00 - 19:30

Jesteś chętny? Zapisz się!