Grupy dziecięce

Instruktorzy:

 Agata / Ania / Oliwka / Tomek

Grupy wiekowe:

 3 – 4 lat / 5 – 6 lat / 7 + lat / 10 – 15 lat

Możliwe terminy zajęć: 

patrz /grafik

Czas trwania: 

Mix Dance 45 minut
Taniec Towarzyski 60 minut
Hip Hop 60 / 90 minut minut 

Forma kursu: 

Zajęcia grupowe / Lekcje indywidualne

Koszt Zajęć: 

Opłata za zajęcia ma formę składki miesięcznej. Jej wielkość wynika z sumarycznej ilości zajęć w danym roku szkolnym i nie zależy od ilości zajęć w danym miesiącu. W przypadku odwołania zajęć z winy Studio lub Instruktora dane zajęcia zostaną odrobione lub należność za nieodbyte zajęcia zostanie odliczona od składki w kolejnym miesiącu. Opłatę za zajęcia należy uiścić do 10 dnia każdego miesiąca. 
Wysokość składek dla poszczególnych grup podana zostanie w drugiej połowie sierpnia w zakładce CENNIK. 

Mix Dance i Kids Dance 

Zajęcia taneczne dla najmłodszych 😉 Maluchy poprzez zabawę i naukę prostych układów tanecznych, ćwiczą koordynację i poczucie rytmu. Podczas zabaw tanecznych łączymy ze sobą podstawy klasyki, tańca ludowego, tańca towarzyskiego oraz zumby.
Zajęcia MixDance dedykowane są dzieciom w wieku od 3 do 5 lat. Jest to pierwszy szczebelek w edukacji tanecznej maluchów w naszej szkole. Dzieci starsze i kończące kurs MixDance mogą uczestniczyć w bardziej zaawansowanych zajęciach KidsDance (6 – 7 lat) lub zajęciach Tańca Towarzyskiego i Tańca Nowoczesnego.  
Terminy Zajęć MixDance
Poniedziałek 16:30
Środa 16:30
Termin KidsDance
Środa 17:15

Taniec Towarzyski

Zajęcia taneczne dla dzieci ze Sportowego Tańca Towarzyskiego. Zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu, Grupa Sportowa – przeznaczone dzieci w wieku 8+ lat, odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki o 17:30 i czwartki o 17:15.
Zapisując dziecko na zajęcia z Tańca Towarzyskiego rozwijasz w nim wiele cech i umiejętności które później mogą zaprocentować w przyszłości. Te zajęcia Taneczne pomogą Twojemu dziecku rozwinąć:
– poczucie rytmu
– koordynację
– umiejętność współpracy
– dyscyplinę i kulturę osobistą
– prawidłową postawę

Taniec Nowoczesny i HipHop

Na zajęciach poznamy podstawy Tańca  Nowoczesnego, bazując na klasycznej formie Hip Hopu. Jeżeli Wasze dzieci chcą tańczyć niczym w klipach gwiazd muzyki POP, oraz poznać najnowsze triki taneczne to są to zajęcia właśnie nich 😀 Tutaj dzieciaki popracują nad poczuciem rytmu, koordynacją ruchową, elastycznością a nawet pamięcią ruchową. 

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach zróżnicowanych pod kątem wieku i umiejętności.
Grupa do 10 lat – Poniedziałek 17:15 
Grupa od 10 lat – Poniedziałek 18:15 – grupa turniejowa
Grupa Hip Hop 8 – 12 lat – Środa 17:15 – grupa podstawowa

Taniec Współczesny

Na zajęciach pracujemy ze świadomością ciała, jego ciężarem, oraz swobodnym przepływem energii. Trening oparty jest o elementy tańca klasycznego, jogi oraz pilatesu. Wykorzystywane są tutaj techniki Labana, Graham, Release (praca z podłogą) oraz tańca fizycznego. Ponadto w skład lekcji wchodzą ćwiczenia improwizacyjne oraz kompozycyjne, dzięki którym uczestnicy mogą rozwijać swój potencjał twórczy. 

UWAGA!!! WSZYSTKIE ZAJĘCIA DLA DZIECI STARTUJĄ  W TYGODNIU OD 19.09. WSZELKIE PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ DO NAS TELEFONICZNIE DZWONIĄC POD NUMER 514824360

Zapisy do grup dziecięcych na sezon 2022/23 zostały otwarte 🙂 
Zajęcia startują we wrześniu dokładne terminy dla każdej z grup podamy pod koniec wakacji. Prosimy o zapisywanie dzieci przez Formularz Zgłoszeniowy. Proszę pamiętać o podaniu numeru telefonu! Z każdym z Państwa będziemy się kontaktować drogą smsową przed startem sezonu 🙂 
Do Roztańczenia 😉

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Zapisując się na zajęcia akceptujesz nasz Regulamin.

Close Menu