Kids Dance – Nowa Grupa

KidsDance – nowe zajęcia!!!
Jeżeli twoje dziecko to chodzący wulkan energii, a słysząc muzykę oddaje się tanecznym szaleństwom… to nasza szkoła przygotowała coś specjalnie dla niego!
Zapraszamy zarówno dziewczynki, jak i chłopców, na cotygodniowe zajęcia:
środa | 17:00 – 18:00 | Wieliczka, ul. Krakowska 9 | 4 – 6 lat
Na zajęciach dzieci ćwiczą koordynację, nabywają poczucia rytmu, a dodatkowo przy nauce prostych układów tanecznych pracują nad lepszą pamięcią. Znajdziemy tu elementy tańców klasycznych i ludowych, a także nowoczesnych oraz zumby. Nie zapominamy jednak, że dzieci kochają się bawić – w skład KidsDance wchodzą różnorodne zabawy taneczne 🙂
Warto zaznaczyć, że grupowa nauka tańca rozwija umiejętność pracy w grupie. Prowadzący zostawiają ponadto miejsce na kreatywność i zachęcają dzieci do dzielenia się własnymi ruchowymi fantazjami. Jak widać, poza bycia zdrową aktywnością fizyczną, taniec przynosi najmłodszym wiele korzyści.
Zapisu na zajęcia można dokonać poprzez formularz na naszej stronie:
cena zajęć | 120zł/miesiąc
(na pierwszych zajęciach dzieci poznają szkołę, więc są one zawsze bezpłatne)
W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
 

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!