Latino Solo – BEZPŁATNE zajęcia otwarte

Po sukcesie poniedziałkowych zajęć grupy Latino Soo zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego terminu tego kursu. I tak na zakończenie naszego tygodnia otwartego, zapraszamy na całkowicie BEZPŁATNE zajęcia otwarte LATINO SOLO już w piatek 27.09 o godzinie 18:00!!!

Zapisy telefonicznie :505135657
Lub przez naszą stronę internetową i fanpage 

https://www.facebook.com/Studio-Tańca-Roztańczeni-2138870836405540/


Latino Solo są to zajęcia taneczne łączące w sobie elementy różnych tańców latynoamerykańskich 😉 Na tych zajęciach choreografie tańczone są osobno i konstruowane są w taki sposób aby mogły być zatańczone przez Was praktycznie od razu. Są to zajęcia na których z pewnością będziecie się świetnie bawić a dodatkowo popracujecie nad kondycją fizyczną. W programie między innymi takie tańce jak:
Samba, Chacha, Salsa, Rumba, Jive i wiele innych

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!