MIX DANCE zajęcia taneczne dla dzieci 4 – 6 lat

Serdecznie zapraszamy wszystkie Roztańczone dzieciaki na całkowicie BEZPŁATNE zajęcia MIX DANCE. Zajęcia odbędą się w ramach naszego tygodnia otwartego, już w poniedziałek 23.09. w Studio Tańca Roztańczeni. Serdecznie zapraszamy!!!

MIX DANCE są zajęcia taneczne dla dzieci, łączące ze sobą podstawy klasyki, tańca ludowego, tańca towarzyskiego oraz disco dance. Dodatkowo zajęcia wzbogacone o zabawy rytmiczno – ruchowe, które dzieciaki uwielbiają. Dodatkowym urozmaiceniem jest muzyka, którą staramy się czerpać z ulubionych bajek. 

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!