Taniec Towarzyski – środy o godzinie 19:00

Zapraszamy na zajęcia Tańca Towarzyskiego już w środy o godzinie 19:00. Kochani zostały ostatnie wolne miejsca, więc nie przegapcie zapisów!!! Zapisać możecie się w zakładce kontakt lub dzwoniąc do nas na numer 505135657. Zajęcia dla Was poprowadzi Agata tak więc świetna zabawa gwarantowana : )

Taniec Towarzyski są to zajęcia taneczne w parach podczas których poznasz podstawy tańców standardowych takich jak:

Walc angielski – elegancki spokojny taniec salonowy który urzeknie Was swoją elegancją i płynnością ruchów.
Tango – drapieżny i energiczny taniec który wzbudzi między Wami emocje o których istnieniu nawet nie przypuszczaliście.
Walc wiedeński – znacznie szybszy od angielskiego kuzyna, lekko zwariowany i na pewno zakręcony. W tym tańcu zawirujecie wokół parkietu jak nigdy przedtem.
Foxtrot – spokojny i radosny taneczny spacer, który poniesie Was w swingowych rytmach.
Quickstep – jak każdy taniec ten również jest radosny ale tu radości jest tak dużo że Wasze nogi same będą tańczyć nowe kroki podczas lekcji tego tańca.

Oraz gorących tańców latynoamerykańskich: 

Samba – czyli brazylijski karnawał na sali tanecznej u Roztańczonych. Muzyka która porwie Was prędko do tańca.
Chacha – rytmiczny i energiczny taniec, w rymie którego puka serduszko wszystkich Roztańczonych par. 
Rumba – taniec kubański gorący i romantyczny rozgrzeje w Was ukryte pokłady namiętności i przeniesie na skąpane w słońcu plaże.
Paso doble – taniec który przeniesie Was na hiszpańską corridę. Przyjdź i sprawdź kto tu jest bykiem a kto torreadorem!!!
Jive – swingujący Amerykanin radosny i niezależny. Trochę inny od swoich latynoskich kuzynów ale za to jaki skoczny i wesoły. Gwarantujemy że razem z nim rozhulacie nie jedną imprezę. 

 

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!