Tydzień Otwarty u Roztańczonych

Kochani zapraszamy serdecznie na tydzień otwarty w Studio Tańca Roztańczeni. W ramach promocji będziecie mogli potańczyć z nami całkowicie bezpłatnie od 23.09 do 27.09. W programie między innymi:

  • Niezbędnik każdej imprezy czyli Taniec Użytkowy z Tomkiem w poniedziałek o 19:00.
  • To co kochają wszyscy czyli Taniec Towarzyski z Agatą w środę o godzinie 19:00.
  • W czwartkowy wieczór dobrze jest się poruszać dlatego zapraszamy na zajęcia fitness ZUMBA z Oliwią
  • Na koniec zapraszamy na kolejne już otwarte zajęcia LATINO SOLO z Agatą, które cieszy się tak dużą popularnością że postanowiliśmy otworzyć kolejny termin dla tego kursu.

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!