Zajęcia dla dzieci – Zapisy uzupełniające!

Dla wszystkich Roztańczonych dzieci ‼️
Ruszyły zapisy uzupełniające na zajęcia taneczne dla najmłodszych 😉  Maluchy poprzez zabawę i naukę prostych układów tanecznych, ćwiczą koordynację i poczucie rytmu. Podczas zabaw tanecznych łączymy ze sobą podstawy klasyki, tańca ludowego, tańca towarzyskiego oraz zumby.
Zajęcia MixDance dedykowane są dzieciom w wieku od 3 do 4 lat. Jest to pierwszy szczebelek w edukacji tanecznej maluchów w naszej szkole. Dzieci starsze i kończące kurs MixDance mogą uczestniczyć w bardziej zaawansowanych zajęciach KidsDance (5 – 5 lat). 😀
 
Zapisy za pośrednictwem formularza lub telefonicznie:
——————————————————————
Studio Tańca – Roztańczeni
Wieliczka, ul. Kościuszki 36A
690 191 036 / 514 824 360

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!