Zajecia dla Dzieci

Drodzy Rodzice‼️‼️‼️
Przypominamy, że od 25.06 trwają Wakacje… w związku z tym wszystkie nasze grupy z zajęciami dla dzieci są wstrzymane 😁 Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszymi zajęciami ale prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości 🙏🙏🙏 Nie przyprowadzajcie Pociech do naszego Studia już teraz! Przez całe Wakacje trwa nabór na nowy sezon do naszych grup:

📌MixDance

📌Taniec Towarzyski

📌Taniec Nowoczesny

Wszystkie osoby, które zapisały do nas dzieci na zajęcia informujemy że zgłoszenie zostało przyjęte. Dokładne terminy zajęć będą ogłoszone w najbliższym czasie. W przybliżeniu grafik będzie wyglądał tak jak w poprzednim sezonie i jest on do wglądu na naszej stronie internetowej 🙂

Pozdrawiamy Roztańczeni
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
Studio Tańca Roztańczeni
Wieliczka, ul. Kościuszki 36a
514824360 / 505135657
www.roztanczeni.pl


Zapisz się!

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!