Zajęcia Taneczne SOLO

Uwaga Dziewczyny!!!
Zapraszamy na Nasze Zajęcia Taneczne SOLO.
Jeżeli nie macie partnera albo nie możecie zmobilizować do tańca Waszej drugiej połówki, te zajęcia są właśnie dla Was!!!
W naszej ofercie znajdziecie:

💥 LATINO SOLO – Zajęcia na których poznajecie choreografie i podstawy techniki przeróżnych tańców latynoamerykańskich. Na każdych zajęciach poznajecie nową choreografię do danego tańca.
💥 ZUMBA – Zajęcia taneczne typu fitness. Na tych zajęciach poza świetną zabawą popracujecie przede wszystkim nad swoją kondycją fizyczną, tańcząc proste choreografie inspirowane szalonymi latynoskimi rytami.

Nie czekajcie zapiszcie się już dziś💃

W naszej ofercie znajdziecie KARNET OPEN SOLO czyli tańczycie wszystko, czego dusza zapragnie – w specjalnej cenie😍😍😍

Zapisy za pośrednictwem naszej strony internetowej lub telefonicznie 🙂

www.roztanczeni.pl/zapisy
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Studio Tańca – Roztańczeni
al. Dygasińskiego 2d
505135657 / 514824360

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!