Zapisy! TWERK – Poniedziałek 19:45

UWAGA ❗❗❗ Ruszają zapisy na nowy kurs tańca – TWERK ❗❗❗
Zapraszamy na nowe zajęcia do Roztańczonych – TWERK 🔥🔥🔥
Nowy kurs odbywać się będzie w Poniedziałki o godzinie 19:45 w naszym Studio w Wieliczce.
Planowany start:… ❓
Poniedziałek godzina 19:45 – Startujemy po zebraniu minimalnej ilości chętnych (w tygodniu w którym rozpoczyna się kurs będziemy wysyłać do Was smsy)
Gdzie tańczymy:… ❓
Zajęcia odbywać się będą w Studio Tańca Roztańczeni przy ul. Kościuszki 36a, w Wieliczce.
Twerk to taniec oparty na charakterystycznych i dynamicznych ruchach bioder. Na zajęciach nauczycie się techniki, a także wzmocnicie mięśnie. Taniec ten daje wielki zastrzyk energii i pewności siebie. Są to zajęcia na których bez wątpienia będziecie się świetnie bawić a dodatkowo popracujecie nad kondycją fizyczną.
Zapisy telefonicznie lub za pośrednictwem formularza:
www.roztanczeni.pl/zapisy
Ilość miejsc ograniczona
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Studio Tańca – Roztańczeni
Wieliczka, ul. Kościuszki 36a
505135657 / 514824360
taniec@roztanczeni.pl

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!