Zapraszamy na Nowe Zajęcia Solo u Roztańczonych :) ZAPISY

Zapraszamy na Nasze Zajęcia Taneczne Solo 😍😍😍
Kiedy Start?
🧐 Z Nowymi Zajęciami Startujemy już od 20.09 😀
Co przygotowaliśmy?
🧐 Przygotowaliśmy dla Was następujące propozycje:
📌 BPU
Start Poniedziałek 20.09 – Godzina 20:00 Zajęcia Fitness na których popracujecie nad trzema obszarami ciała jakimi są brzuch, pośladki i uda. PU są zajęciami, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć bardzo dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda.
—————————————
📌ZUMBA
Start Środa 22.09 – Godzina 19:40
Zajęcia taneczne typu fitness. Na tych zajęciach poza świetną zabawą i ogromną ilością szalonego tańca popracujecie nad swoją kondycją fizyczną. Zatańczysz tu proste choreografie inspirowane energetyzującymi latynoskimi rytami.
——————————————–
📌Lady Solo
Start Piątek 24.09 – Godzina 18:00
Zajęcia na których poznajecie choreografie i podstawy techniki przeróżnych tańców latynoamerykańskich a także standardowych. Na każdych zajęciach poznajecie nową choreografię stylizowaną specjalnie dla kobiet 🙂 Dzięki poznawanym choreografiom oprócz zdrowej dawki ruchu popracujecie na tych zajęciach nad kobiecością i elegancją ruchu.
—————————————-
Uwaga❗️
Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona 😉
Zapisać możecie się wysyłając formularz, dostępny na naszej stronie internetowej lub telefonicznie dzwoniąc na podany niżej numer telefonu 🙂
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Studio Tańca – Roztańczeni
al. Adolfa Dygasińskiego 2d
30 – 820 Kraków
505135657 / 514824360
taniec@roztanczeni.plN

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!