Zapraszamy na Darmowe Zajęcia Taneczne Solo

Zapraszamy na Bezpłatne Zajęcia Pokazowe do Studio Tańca Roztańczeni 😍😍😍
Kiedy?
🧐W dniach 16-18.09
Dla kogo?
🧐 Dla wszystkich!!! Przygotowaliśmy dla Was 3 warianty do wyboru Technika Tańca, Zumba i Lady Solo 😃
📌Technika Tańca
Środa 16.09 – Godzina 20:30
—————————————
Zajęcia dla osób tańczących Taniec Towarzyski i inne style taneczne. Jeżeli chcesz poprawić jakość swojego tańca, popracować nad koordynacją ciała i zadbać o kontrolę nad swoimi ruchami to są to zajęcia dla Ciebie 😀 Tańczymy głównie osobno dlatego nie wymagane jest posiadanie partnera / partnerki.
📌ZUMBA
Czwartek 17.09 – Godzina 20:00
——————————————–
Zajęcia taneczne typu fitness. Na tych zajęciach poza świetną zabawą i ogromną ilością szalonego tańca popracujecie nad swoją kondycją fizyczną. Zatańczysz tu proste choreografie inspirowane energetyzującymi latynoskimi rytami.
📌Lady Solo
Piątek 18.09 – Godzina 18:00
—————————————-
Zajęcia na których poznajecie choreografie i podstawy techniki przeróżnych tańców latynoamerykańskich a także standardowych. Na każdych zajęciach poznajecie nową choreografię stylizowaną specjalnie dla kobiet 🙂 Dzięki poznawanym choreografiom oprócz zdrowej dawki ruchu popracujecie na tych zajęciach nad kobiecością i elegancją ruchu.
Uwaga❗️
Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona 😉
Zapisać możecie się wysyłając formularz, dostępny na naszej stronie internetowej lub telefonicznie dzwoniąc na podany niżej numer telefonu 🙂
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Studio Tańca – Roztańczeni
al. Adolfa Dygasińskiego 2d
30 – 820 Kraków
505135657 / 514824360
taniec@roztanczeni.pl

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!