UWAGA!!! ZAPISY na Bezpłatne Zajęcia Pokazowe dla Dzieci – Start od 20.09 – ZAPRASZAMY :D

Drodzy Rodzice‼️‼️‼️

 
Zapraszamy Wasze Pociechy do Studio Tańca Roztańczeni na Całkowicie Bezpłatne Zajęcia Otwarte
Kiedy❓…
Zajęcia odbędą się w dniach 20 i 22.09
Gdzie❓…
Zapraszamy do Naszego Studio przy al. Dygasińskiego 2d w Krakowie
Co oferujemy❓…
 
W Ramach Bezpłatnych Zajęć Otwartych Zapraszamy na Zajęcia:
 
📌MIX DANCE – dzieci w wieku 3 / 4 lata.
Terminy:
Poniedziałek 20.09 – godzina 16:15
Środa 22.09 – godzina 16:00
 
Zajęcia taneczne dla najmłodszych, poprzez zabawę i proste choreografie dzieci uczą się koordynacji i poczucia rytmu. Bawimy się z dziećmi łączące ze sobą podstawy klasyki, tańca ludowego, tańca towarzyskiego oraz zumby. Dodatkowym urozmaiceniem dla dzieci jest muzyka, którą staramy się czerpać z ulubiony przez maluchy bajek.
————————————————————————–
📌Taniec Towarzyski
Grupa młodsza, dzieci w wieku 5/6 lat
Termin: Środa 22.09 – godzina17:00
Grupa rekreacja – sportowa, dzieci w wieku 7-9 lat
Termin: Środa 22.09 – godzina 18:15
Grupa starsza – dzieci w wieku 10+ lat
Termin: Wtorek 21.09 – godzina 17:00
 
Taniec towarzyski to dyscyplina łącząca w sobie sport i sztukę. Wymaga ona dużej ilości ćwiczeń, koncentracji i dyscypliny. Dzięki swojej złożoności znakomicie wpływa na rozwój młodego człowieka. Zapisując swoją pociechę na zajęcia z tańca towarzyskiego wpłyniesz na przyspieszenie rozwoju wielu wartościowych cech i umiejętności u swojego dziecka.
📍Dzięki regularnym treningom dzieci uczą się odpowiedzialności i dobrej organizacji czasu.
📍Występując i rywalizując na turniejach dzieci rozwijają pewność siebie, uczą się radzić sobie w stresujących sytuacjach i oswajają z wystąpieniami publicznymi.
📍Dzieci rozwijają umiejętności interpersonalne – tańcząc w parach konieczna jest dobra współpraca między partnerami. W drodze ku temu temu młodzi tancerze poznają zasady komunikacji z drugim człowiekiem, uczą się zrozumienia oraz szacunku dla drugiej osoby.
————————————————————————–
📌Taniec Nowoczesny – dzieci i młodzież
Grupa wiekowa do 10 lat
Termin: Poniedziałek 20.09 – godzina 17:15
Grupa wiekowa od 10 lat
Termin: Poniedziałek 20.09 – godzina 18:30
 
Zajęcia Taneczne dla wszystkich żywiołowych dzieciaków, które wprost nie mogą spokojnie wysiedzieć chwili w domu Ten nowoczesny styl taneczny w kapitalny sposób pozwala wyrazić indywidualne emocje, przez co już od kilku dekad podbija serca dzieci i nastolatków. W przeciwieństwie do baletu lub tańca towarzyskiego w hip-hopie nie ma z twardo ustalonych reguł czy tradycyjnych sekwencji kroków. Często występują natomiast skoki, dropy oraz dynamiczne figury akrobatyczne lub rotacyjne. Taniec ten aż kipi od emocji, a poszczególne ruchy są ze sobą powiązane tak, jakby opowiadały historię, historię dzięki której Wasza pociecha wyrazi siebie.
————————————————————————-
UWAGA ‼️‼️‼️ Ilość Miejsc Ograniczona, Zapisy Telefonicznie lub przez Formularz Dostępny na Naszej Stronie:
https://www.roztanczeni.pl/grupy-dzieciece/
————————————————————————–
Studio Tańca – Roztańczeni
Al. Adolfa Dygasińskiego 2d
30 – 820 Kraków
505135657 / 514824360
 
 

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!