Zdrowy Kręgosłup – zapisy

Jeszcze Więcej Zajęć Fitness dla Kobiet u Roztańczonych!
W związku z dużym zainteresowaniem naszymi zajęciami Zdrowy Kręgosłup postanowiliśmy uruchomić dodatkowe terminy na zajęcia z Kają. 
 
Kiedy?
  • Zdrowy Kręgosłup – Czwartki 8:00 – Kościuszki 36a (Lidla)
Start:
  • Czwartek – 30.11.2023
Co na zajęciach?
Zdrowy Kręgosłup – To zajęcia opierające się na ćwiczeniach i aktywnościach fizycznych, które wzmacniają mięśnie pleców, poprawiają postawę, redukują ból pleców i zwiększają elastyczność kręgosłupa.
 
 

Posty, które mogą Cię zainteresować

Udało się!

Twoja rezerwacja została wysłana do Nas pomyślnie!

Agata Ciślak – Nowosiad

Właściciel Studio Tańca Roztańczeni – jest dyplomowanym choreografem, instruktorką tańca i gimnastyki korekcyjnej. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje się w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oazą cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji. W pracy z Narzeczonymi ceni sobie najbardziej całą atmosferę przygotowań do Waszego Ślubu. Motywuje ją to do wyszukiwania najpiękniejszych rozwiązań choreograficznych do Waszego tańca.

* wymagane

Szczęśliwa kobieta

Udało się!

Twoja wiadomość została wysłana do Nas pomyślnie.

Postaramy się odpowiedzieć na nią jak najszybciej!